5. GRAPPLING liga 2024

INFO

Kdy: 29.6. 2024

Kde: Fighting club Ostrava , Mírová 151/19, Ostrava – Vítkovice (vstup z ulice Kutuzovova)

V kolik:

    • 8:30 – kontrola hmotnosti, registrace, lékařská prohlídka, pravidla
    • 10:00 – Zahájení prvního zápasu

REVERZ

V případě starších 18. let lze vyplnit formulář i na místě, avšak vyplněním doma si ušetříte čas a tím i urychlíte celkovou přejímku zápasníků. Mladší 18.let musí mít reverz podepsán zákonným zástupcem, jinak nebude moci nastoupit. Formulář lze stáhnout v sekci – KE STAŽENÍ

POTVRZENÍ LÉKAŘE

Bez potvrzení lékaře není možné nastoupit do zápasu! V sekci – KE STAŽENÍ naleznete formulář, který si můžete nechat potvrdit u svého obvodního lékaře. Nelpíme však přesně na tomto formátu. Pokud máte jakékoliv jiné potvrzení a zazní vněm – Schopen zápasu v MMA nebo bojových sportech – bude vaše potvrzení akceptováno. Doporučujeme však nechat se vyšetřit u SPORTOVNÍHO LÉKAŘE, toto potvrzení je platné po dobu jednoho roku a dá se použít taktéž pro jiné sporty. Nenechávejte prosím potvrzení lékaře na poslední chvíli, z našich zkušeností mnoho obvodních lékařů nechce potvrzovat zdravotní způsobilost pro bojové sporty a odkáží vás právě k lékaři sportovnímu. Ti mají mnohdy nejbližší volné termíny v řádech týdnů, někdy až měsíců.

Apelujeme na zasílání pravdivých údajů! Zpravidla u nás budou zápasit i nováčci jen s pár měsíci tréninku. Chceme skládat co možná nejvyrovnanější duely tak, aby to dávalo smysl pro obě zúčastněné strany a mohli jsme společně růst a bavit se sportem. Proto neváhejte přihlásit i závodníky méně zkušené a samozřejmě i děti- dostanou adekvátní soupeře!  Startovné bude 200kč a bude se platit na místě.

!!NAHLAŠUJTE VÁHU, KTERÁ BUDE V DEN ZÁPASU!!NE VÁHOVOU KATEGORII!!

!! UZAVŘENÍ PŘIHLÁŠEK – ČTVRTEK 27.6.2024 – 23:59 !!

!!! ZKONTROLUJTE SI, ZDA VÁM PŘIŠEL POTVRZOVYCÍ EMAIL O REGISTRACI !!!

Registrace